понеділок, 24 липня 2017 р.21:29

Українці завершили виступи на чемпіонаті Європи з настільного тенісу

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Чвертьфінальні матчі чемпіонату Європи з настільного тенісу, який триває в Єкатеринбурзі, в одиночному жіночому розряді відбудуться без представників України, передає УНН з посиланням на канал "Х-спорт".

Кривдницею Маргарити Песоцької в 1/16 фіналу стала полячка Лі Цян, яка виграла в українки в чотирьох партіях. Тетяна Біленко в 1/16 фіналу впоралася з іспанкою Марією Сяо, проте потім не знайшла контраргументів проти атакуючої гри румунки Елізабети Самари 0:4 (1:11, 8:11, 7:11, 5:11), яка була головним героєм півфінальної зустрічі командного турніру між збірними Румунії та України.

Наш співвітчизник Коу Лей в матчі 1/16 фіналу впевнено обіграв словака Петера Середу - 4:1, але в 1/8 фіналу оступився, програвши німцю Рувен Філусу - 3:4 (11:8, 6:11, 8:11, 11:4, 11:7, 7:11, 9:11).

Як повідомляв УНН, жіноча збірна України здобула першу в історії медаль на чемпіонатах Європи. У Єкатеринбурзі представниці "жовто-блакитних" завоювали бронзові нагороди.