вівторок, 25 липня 2017 р.09:38

Хокеїсти “Рапіда” здобули вольову перемогу над “Юністю”

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Київський “Рапід” здобув одну із найбільш вражаючих перемог в нинішньому чемпіонаті. Поступаючись 0:2, столичний клуб взяв гору на льоду Палацу спорту над харківською “Юністю” з рахунком 4:2 (0:1, 1:1, 3:0), передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Після вчорашнього розгрому 10:3 господарі вийшли на крижану арену не зовсім зібраними, чим і скористалися підопічні Валерія Пляшешника. Харків’яни впевнено вели гру і цілком могли мати більший гандикап перед заключною 20-хвилинкою. Але спочатку “Юінсть” не реалізувала кілька нагод у більшості, потім під час виконання штрафного кидка не зумів переграти голкіпера Валерій Скребела.

За 22 секунд до кінця другого періоду господарі одну шайбу відіграли, а в заключному періоді перевернули все з ніг на голову, вирвавши перемогу в основний час.

Голи: 0:1. Скребела (Гребьонкін, Лісін, 5:40), 0:2. Семененко (Олійник, Єфремов, 21:29 — більш.), 1:2. Вербенко (Савчук, 39:38 — більш.), 2:2. Черніченко (50:33), 3:2. Єловіков (Геращенко, Макоревич, 52:50 — більш.), 4:2. Макоревич (Єловіков, Бобков, 55:28).

Штраф: 26 — 14. Нереалізований штрафний кидок: Скребела (37:29, воротар).

Нагадаємо, сьогодні білоцерківський “Білий Барс” вдруге поспіль залишив домашню льодову арену переможцем зустрічі другого туру чемпіонату України над київським “Компаньйоном” — 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)

Як повідомляв УНН, 2 жовтня хокеїсти київського “Рапіда” перемогли харківську “Юність”.