пʼятниця, 21 липня 2017 р.17:14

Нападник "Манчестер Сіті" С.Агуеро відзначився пента-триком у матчі проти ФК "Ньюкасл"

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. "Манчестер Сіті" добув розгромну перемогу над "Ньюкаслом" в рамках восьмого туру АПЛ, програючи по ходу гри, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК "Манчестер Сіті".

Швидкий випад гостей на 17 хвилині закінчився взяттям воріт "Манчестер Сіті" ударом головою Мітровича. Перша половина завершилася у нічию, адже оборонці "Ньюкасла" помилилися із створення штучного офсайду – гол забив С.Агуеро.

С.Агуеро знадобилося п’ять хвилин другого тайму аби оформити хет-трик – нападник "міщан" забивав з контратак. Через кілька хвилин К.Де Брюйне забив ще один гол, пробивши з розвороту в один дотик. На 60 хвилині господарі провели ще одну гольову атаку, яку закінчив С.Агуеро. А на 62 хвилині аргентинський бомбардир записав на свій рахунок пента-трик (п’ять забитих голів в одному матчі) і встановив фінальний рахунок у зустрічі 6:1.

Варто відзначити, що після цього поєдинку "Манчестер Сіті" (18 очок) як мінімум до завтрашнього дня вийшов на першу сходинку в турнірній таблиці, а "Ньюкасл" (3) досі в цьому чемпіонаті не відчував смак перемог.

Як повідомляв УНН, у минулому місяці пента-трик у матчі Бундесліги проти "Вольфсбурга" записав на свій рахунок форвард "Баварії" Роберт Левандовскі.