Середа, 29 березня 2017 06:59

Суперник "Динамо" у Лізі чемпіонів "Челсі" поступився в чемпіонаті Англії

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Супротивник київського "Динамо" у груповій стадії Ліги чемпіонів лондонський "Челсі", у матчі восьмого туру англійської Прем'єр-ліги поступився на стадіоні "Стемфорд Брідж" "Саутгемптону", повідомляє кореспондент УНН.

Вже на 10 хвилині рахунок у зустрічі відкрив екс-гравець "Шахтаря" Вілліан, який завдав ефектного удару зі штрафного під стійку воріт. Однак надалі лондонці тільки пропускали. Під завершення перших 45 хвилин гості розіграли результативну комбінацію, яку завершив С.Девіс.

Після перерви вийти вперед гостям дозволив гол С.Мане, котрий обіграв один на один воротаря "аристократів" А.Беговича, а на 72 хвилині форвард Г.Пелле відзначився після ще одного швидкого переходу від оборони до нападу – 1:3.

Таким чином "Челсі" зазнав вже четвертої поразки у першості Англії і з 8 очками знаходяться на 16 сходинці біля зони вильоту. "Саутгемптон" піднявся до першої половини АПЛ і з 12 очками посідає 9 рядок.

Нагадаємо, що матч третього туру Ліги чемпіонів у групі G між "Динамо" і "Челсі" відбудеться у Києві 20 жовтня.