пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.22:09

"Ніцца" і "Нант" не дограли матч у чемпіонаті Франції через зливу

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Головною подією 9-го туру чемпіонату Франції з футболу стало припинення через потужну зливу матчу між "Ніццою" і "Нантом" за рахунку 2:2, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Ліги 1.

У складі господарів забитими м’ячами відзначилися Жюль Ілокі і Едріан Томассон, у гостей дубль записав на свій рахунок Валері Жермен.

Команди відіграли перший тайм і пішли на перерву, а зігравши лічені секунди у другій 45-хвилинці, змушені були знову залишити поле. Арбітр Фреді Фотрель прийняв рішення припинити зустріч і відправив футболістів до роздягальні.

Гра так і не відновилася, оскільки злива привела поле в непридатний стан.

"Матч припинений і буде перенесений на пізніший термін. Зустріч розпочнеться з рахунку 0:0 і буде переграна повністю", - повідомила прес-служба "Ніцци" через свій офіційний акаунт у Twitter.

Коли відбудеться перегравання, наразі невідомо.

В інших календарних матчах п’ятниці зафіксовано такі результати: "Ліон" - "Реймс" - 1:0, "Анже" - "Бастія" - 1:0, "Труа" - "Генгам" - 0:1, "Газелек" - "Тулуза" - 2:2.