пʼятниця, 28 липня 2017 р.03:37

Матч лідерів Бундесліги закінчився розгромною перемогою "Баварії" над "Борусією"

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. У матчі 8-го туру німецької Бундесліги лідер чемпіонату ФК "Баварія" продовжив безпрограшну серію, розгромивши другу команду змагань "Борусію" із Дортмунду, повідомляє кореспондент УНН.

На 26 хвилині нападник мюнхенців Томас Мюллер встиг на передачу від Джерома Боатенга і на швидкості прокинув м’яч повз воротаря і відкрив рахунок. Через дев'ять хвилин у своїй карній зоні правила порушив Генріх Мхітарян на Тьаго Алькантарі і 11-метровий реалізував все той же Т.Мюллер – 2:0. Однак вже у наступній атаці гості скоротили відставання – простріл низом від Гонсало Кастро на дальній штанзі замкнув П’єр-Емерік Обамеянг.

Друга половина поєдинку почалася із дубля найрезультативнішого гравця Бундесліги поляка Роберта Левандовскі (46 і 58 хвилини). Завершив розгром дортмундців Маріо Гьотце – 5:1.

Нагадаємо, що після восьми зіграних поєдинків "Баварія" не втратила жодного очка – 24, "Борусія" відстає від мюнхенців на сім пунктів і займає другу сходинку.

Додамо також, що в інших іграх Бундесліги сьогоднішнього дня "Шальке" на власному стадіоні пропустив три "сухі" м’ячі від "Кельна", а "Байер" та "Аугсбург" не виявили переможця – 1:1.