Субота, 25 березня 2017 12:03

Український хокеїст став найкращим бомбардиром стартового турніру Континентального кубка

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Український нападник турецького ХК "Бешикташ" Олег Задоєнко став найкращим бомбардиром стартового турніру Континентального кубка з хокею, повідомляє УНН з посиланням на канал "Х-спорт".

У Белграді завершився перший турнір нового розіграшу Континентального кубка. Пробитися далі зумів болгарський "ЦСКА", а друге місце зайняв турецький "Бешикташ" Стамбул, у складі якого блищали українські нападники О.Задоєнко і Олексій Войцеховський.
О.Задоєнко став кращим бомбардиром турніру. У трьох поєдинках він набрав 13 (7 + 6) очок. О.Войцеховський відстав від свого одноклубника і співвітчизника всього на один бал - 4 + 8.

Тепер софійський "ЦСКА" чекає участь у другому раунді Континентального кубка. Болгари зіграють у групі "С" проти польського "Тихи", британського "Ковентрі" і румунською "Дунарі".

Варто відзначити, що саме переможець групи "С" стане третім суперником українського "Кременчука" у третьому раунді Континентального кубка.

Нагадаємо, що з 20 по 22 листопада українська команда вже точно буде боротися за вихід у суперфінал з французьким "Руаном" і білоруським "Шахтарем".