Понеділок, 23 січня 2017 05:20

Переможці Білоцерківського марафону отримали олімпійські ліцензії

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Українські легкоатлети Ігор Олефіренко та Ольга Котовська стали переможцями традиційного Білоцерківського марафону і отримали право виступати наступного року на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, передає УНН з посиланням на прес-службу Федерацію легкої атлетики України.

Представник Київщини І.Олефіренко переміг на дистанції з часом 2:12.03. Для нього це вже третя в кар’єрі перемога на домашньому марафоні. Проте, за словами самого Ігоря, цьогорічний тріумф дався йому найважче, адже він довго не виступав на змаганнях після травми і в ніч перед стартом перехвилювався.

На дистанції ніхто з лідерів не ризикував нарощувати темп, адже боротьба йшла не за час, а за місце. За критеріями відбору для виступів у Ріо, олімпійську путівку отримав і бігун, що фінішував другим, - Олександр Сітковський з Донецької області - 2:12.19.

За підсумками жіночому забігу увесь нагородний п’єдестал зайняли представниці Рівненщини. Поза конкуренцією була Ольга Котовська. Її час на фініші - 2:35.35 - на чотири з половиною хвилини кращий від результату срібної призерки Світлани Станко, котра складе компанію Ользі у Ріо-де-Жанейро.

Додамо, що традиційні змагання марафонців у Білій Церкві відбулися вже в 12-й раз.

Як повідомляв УНН, переможець Київського марафону Євген Глива 27 вересня фінішував з результатом 2 години 32 хвилини.