вівторок, 19 вересня 2017 р.15:34

"Орбіта" і "Сєвєродончанка" вийшли у "Фінал чотирьох" Кубка України з волейболу

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Волейболістки запорізької "Орбіти" і клубу "Сєвєродончанка" стали півфіналістками Кубка України серед жінок, посівши два чільні місця на першому етапі змагань серед чотирьох команд у групі "Б", ігри якої пройшли у Запоріжжі, передає УНН з посиланням на прес-службу ФВУ.

Обидва клуби виграли у своїх суперниць з команд "Білозгар" (Вінниця) та "Регіна" (Рівне).

В очному суперництві запоріжанки взяли гору над "Сєвєродончанкою" - 3:2 (17:25, 25:23, 25:22, 13:25, 15:11).

Зазначимо, що у складі "Орбіти" у перших офіційних іграх нового сезону з’явилися такі відомі гравці як Ганна Довгополюк (екс-"Волинь"), котра перебувала в декреті, та п’ятиразова чемпіонка України у складі южненського "Хіміка" Юлія Герасимова. Ще дві волейболістки повернулися в запорізьку команду після деякої перерви - молода мама Ольга Кравченко (Жосан) та Катерина Фролова.

Нагадаємо, що інші два півфіналісти жіночого Кубка України з волейболу стали відомі раніше. Команди "Хімік" (Южний) та "Галичанка" (Тернопіль) вийшли до цього етапу з групи "А".

Таким чином, в ½ фіналу "Хімік" зіграє з "Сєвєродончанкою", а "Орбіта" - з "Галичанкою". "Фінал чотирьох" Кубка України відбудеться 23-24 грудня.