Середа, 29 березня 2017 03:25

П’ять українських акробатів вибороли медалі першості Європи

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. П’ятеро представників України вибороли медалі на 11-й першості Європи із спортивної акробатики серед юніорів, що завершилася в німецькому місті Різа, передає УНН з посиланням на прес-службу СКУ.

Срібними призерами змагань Старого Світу-2015 стали віце-чемпіонки світу 2014 року Анастасія Азарова та Катерина Темнохуд. Представниці Білгород-Дністровського здобули 27.35 балів за виконання темпової вправи. 18-річна Катерина і 13-річна Анастасія поступилися лише юніорському жіночому дуету з Бельгії.

Одеська пара Христина Литвинець і Владислав Остапенко двічі піднімалися на п’єдестал пошани в Німеччині. 13-річні спортсмени стали бронзовими призерами турніру у балансуванні, а також посіли третю сходинку в багатоборстві. Їхній результат в індивідуальному фіналі — 27.4 бали, сума у багатоборстві склала 80.98 пунктів.

Чоловіча четвірка з Дніпродзержинська у складі Дениса Афанасьєва, Владислава Алєксєєва, Владислава Горенича та Андрія Осадчого також двічі стала “бронзовою”. У вправі на балансування наші спортсмени отримали 27.25, а в багатоборстві — 81.4.

Одночасно з юніорськими змаганнями відбувся 27-й чемпіонат Європи із спортивної акробатики серед дорослих. Однак представники “синьо-жовтої” збірної не змогли посісти жодного призового місця. Найближче до подіуму українські акробати були у темпових фіналах серед чоловічих пар і жіночих тріо.

Наступні змагання подібного рівня відбудуться через два роки.