четвер, 27 липня 2017 р.09:29

Лучниця В.Марченко здобула олімпійську ліцензію

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Львів’янка Вероніка Марченко здобула перемогу на Кубку України із стрільба з лука, передає УНН з посиланням на “Галичина Спортивна”.

У фіналі змагань, що відбулися в Новій Каховці, зустрілися дві представниці Львова — студентка державного університету фізичної культури Вероніка Марченко та вихованка училища фізичної культури Катерина Соколенко.

В.Марченко виграла з рахунком 6:4 і, окрім нагороди турніру, стала володаркою єдиної поки що у стрільбі з лука української олімпійської ліцензії на Ігри-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Додамо, що Кубок України в Новій Каховці став останнім офіційним стартом літнього змагального сезону вітчизняних представників цього виду спорту.

Як повідомляв УНН, українські спортсмени вже здобули більше 100 ліцензій на участь в Олімпіаді-2016 в 18 видах спорту.