Четвер, 19 січня 2017 21:20

"Металіст" програв "Іллічівцю"

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Футболісти харківського “Металіста” у товариському матчі, що відбувся на заміській базі клубу у селищі Високому, поступилися маріупольському “Іллічівцю” — 0:2, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Металіст”.

Маріупольці відкрили рахунок на 25-й хвилині. Писько навісив з лівого флангу, Глущук головою продовжив на дальню штангу, де Скоблов в падінні проштовхнув м’яч у ворота.

На 79-й хвилині подвоїв результат Жичиков, котрий реалізував свій вихід наодинці з воротарем після вивіреного пасу Цюпи.

Нагадаємо, зараз “Металіст” посідає 9-те місце у Прем’єр-лізі, а “Іллічівець” — 11-те у Першій лізі.

У суботу підопічні Олександра Севидова поїдуть до Полтави, де проведуть спаринг з місцевою “Ворсклою”.