Неділя, 22 січня 2017 07:50

Футболісти збірної України зробили результат у Македонії

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Національна збірна України у матчі відбіркового циклу чемпіонату Європи 2016 року з футболу обіграла команду Македонії на її полі з рахунком 2:0, передає УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

Зважаючи на відсутність шансів у нинішній кваліфікації, македонців на великому красені-стадіоні “Філіп ІІ Македонський” у Скоп’є підтримували не більше 10 тис. вболівальників.

Більш-менш активним у “синьо-жовтих” у першому таймі був правий фланг, де Артем Федецький та Андрій Ярмоленко намагалися вигадати план, як оминути міцний захист господарів поля. Одного разу А.Ярмоленко це вдалося: на 5-й хвилині А.Ярмоленко розхитав декількох захисників і завдав удару ближній кут, але Томе Пачовскі був готовий до наміру лідера атак збірної України і накрив “сферу” на лінії воріт. Більше наші футболісти нічим небезпечним не запам’яталися у перші 45 хвилин зустрічі.

Результатом регулярних навісів до македонських володінь у другому таймі стала гра рукою Леонарда Зути і призначений арбітром пенальті. Селезньов холоднокровно пробив по центру, а голкіпер кинувся у лівий від себе нижній кут — 0:1.

Македонці забігали, але “синьо-жовтим” це і потрібно було. Українці врешті-решт перейшли на улюблений контратакувальний манер гри, завдяки чому почали виникати гострі моменти біля воріт господарів поля.

Зобов’язаний був забивати на 80-й хвилині Євген Коноплянка, коли Артем Кравець у контратаці вивів Є. Коноплянку фактично на рандеву з воротарем. Т.Пачовскі продемонстрував дива реакції, перевівши “шкіряного” на кутовий. Щоправда, у кінцівці зустрічі навіть капітан збірної Македонії не зарадив голу А.Кравця, який виграв швидкісну дуель у свого візаві та встановив крапку у цій грі.

Білоруси, у свою чергу, у гостях здолали команду Словаччини — 1:0, Іспанія розгромила Люксембург — 4:0.

Турнірне становище в групі “С”: 1. Іспанія — 24 очки, 2. Словаччина — 19, 3. Україна — 19; 4. Білорусь — 10; 5. Люксембург — 4; 6. Македонія — 3.

Нагадаємо, що заключні матчі серед збірних цієї сімки відбудуться 12 жовтня.