Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 26 квітня 2018 00:05
Новини: Політика
16728

П.Порошенко обговорив із волонтерами роботу Центрів допомоги учасникам АТО

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Президент України Петро Порошенко взяв участь у робочій нараді волонтерів, які координуватимуть роботу Центрів допомоги учасникам антитерористичної операції у регіонах України. Про це УНН повідомили у прес-службі Глави держави.

Як зазначив під час зустрічі Глава держави, до цієї роботи було вирішено залучити саме волонтерів та представників громадськості тому, що вони вже показали ефективну роботу у владних структурах, міністерствах і відомствах. Яскравий приклад - робота Волонтерського десанту у Міністерстві оборони.

"Ветеранські організації або учасники АТО є по всій країні, вони мають проблеми. Ми маємо ці проблеми вирішувати", - наголосив Президент під час наради.

"Хто завжди допомагав нам долати супротив бюрократичного апарату? Волонтери. Лише коли волонтери з'явилися у Міністерстві оборони, крок за кроком, маючи мою безумовну підтримку і довіру, день за днем, крок за кроком, ми змінили армію, змінили Міністерство оборони і Генеральний штаб", - додав він.

Глава держави висловив тверде переконання в тому, що настав час розширювати коло діяльності та відповідальності Волонтерського десанту - починаючи від постачання озброєння, і завершуючи соціальною, психологічною реабілітацією військовослужбовців, які повертаються додому. Забезпечення, і створення таких дорадчих органів - Центрів - у регіонах і є реалізацією цього завдання.

Радник Президента Юрій Бірюков, підкреслив, що у своїй роботі Центри не повинні намагатися замінити чи перейняти на себе роботу департаментів ОДА, районних і міських адміністрацій, які мають опікуватися вищезазначеними питаннями. Їх основне завдання - допомогти вибудувати, налагодити і скоординувати роботу всіх органів і структур таким чином, щоб вони надавали всю необхідну допомогу демобілізованим військовослужбовцям-учасникам АТО, мобілізованим до АТО та членам їх сімей, рідним і близьким як мобілізованих, демобілізованих, так і загиблих бійців.

Президент наголосив, що боротьба з бюрократією - основне завдання створюваних Центрів і їх роботи. Реальна турбота держави за своїх захисників стане основою перемоги над ворогом, підкреслив він.

"Ключова позиція - ви йдете для того, щоб мобілізувати наше військо на боротьбу за єдність України. Ви йдете, щоб зруйнувати путінський сценарій дестабілізації в Україні і її знищення", - також додав П.Порошенко.

Учасники наради, серед яких були представники всіх областей країни, обговорили питання організації роботи Центрів, ділилися досвідом роботи з надання підтримки у своїх регіонах. Також вони звернули увагу Президента на низку питань, зокрема щодо навчання, перекваліфікації та працевлаштування демобілізованих і членів їх сімей, реабілітація військових і забезпечення їх безкоштовними ліками, звільнення полонених і заручників.

Глава держави побажав представникам громадськості успішної роботи у новому для них починанні. "Ласкаво просимо до потужної команди волонтерів, які сьогодні беруть на себе трохи іншу, але не менш відповідальну функцію. Нам потрібен патріотизм і людяність, тоді ніхто не зможе подолати Україну", - сказав він.

Нагадаємо, Центри створюються як допоміжні ограни при обласних державних адміністраціях відповідно до Указу Глави держави № 570, яким було внесено зміну до Указу від 18 березня 2015 року № 150 "Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції". Їх завдання - активізувати на відповідній території роботу щодо забезпечення надання учасникам АТО допомоги з вирішення питань, пов'язаних з їх лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...