субота, 22 липня 2017 р.07:15

Гандболісти "ZTR" програли перший матч Кубка ЄГФ польському "Гурніку"

КИЇВ.11 жовтня. УНН. Гандболісти запорізького клубу “ZTR” програли перший матч другого раунду Кубка ЄГФ польському “Гурніку”. У Забже зафіксовано результат 28:25 на користь господарів, передає кореспондент УНН.

Запоріжці сміливо розпочали виїздну зустріч і повели в дебюті 5:1, однак потім пропустили 6 м’ячів поспіль. Далі гра переходила з переміннім успіхом, однак перший тайм був за віце-чемпіонами України — 14:12.

По перерві господарі знову вирвалися вперед у рахунку — 17:16. Суперники продовжували йти м’яч у м’яч, однак ключову роль у діях господарів у підсумку відіграли два півсередні, легіонери, Олександри — білорус Бушков і росіянин О.Татаринцев. Їхніми зусиллями, а також Бартоломея Томчака, польський клуб зумів наприкінці відірватися на 3 м’ячі.

Найкращим бомбардиром у складі українського клубу став Максим Карамишев з 6-ма закинутими м’ячами. Томчак вражав ворота запоріжців 9 разів.

Нагадаємо, що матч-відповідь пройде за тиждень в Ужгороді, де номінальними господарями будуть підопічні головного тренера “ZTR” Віталія Ната.