Понеділок, 23 січня 2017 12:53

БК "Хімік" переміг "Кривбас" у другому турі Суперліги

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Чинний чемпіон України южненський "Хімік" у другому своєму матчі чемпіонату баскетболу під егідою ФБУ здолав на виїзді "Кривбас", повідомляє кореспондент УНН.

Гості розпочали зустріч із ривка 7:0, однак після цього команда з Кривого Рогу відправила у кільце суперників два триочкових кидки – 6:9. Чинні чемпіони в кінці першої чверті все одно комфортно відчували себе у рахунку – 14:22. На велику перерву южненці пішли за переваги у шість очок – 43:37.

У другій частині поєдинку господарям не вдалося вирівняти гру, натомість перевага "Хіміка" досягала навіть +18, у підсумку перемога южненців – 65:84.

Нагадаємо, що обидві команди у стартовому турі відзначилися перемогами: "Хімік" на виїзді розгромив "Запоріжжя" 86:52, а "Кривбас" завдав поразки "Черкаським Мавпам" 75:60.

Додамо також, у наступній зустрічі "Хімік" прийматиме 17 жовтня на своєму майданчику "Миколаїв", а "Кривбас" вже 23 жовтня зіграє із БК "Запоріжжя".