Вівторок, 30 травня 2017 09:14

Гравець "Шахтаря" Фред допоміг Бразилії розгромити Гаїті

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Олімпійська збірна Бразилії за участі гравця донецького "Шахтаря" Фреда, розгромила у товариській зустрічі Гаїті з рахунком 5:1. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК "Шахтар".

Бразильці атакували протягом усієї гри, мали безліч гольових моментів. Суперник лише двічі доставив проблеми обороні "селесао" і зміг забити м'яч престижу за кілька хвилин до закінчення зустрічі – 5:1.

У матчі взяв участь півзахисник "гірників" Фред, який вийшов на поле в середині другого тайму, змінивши Лукао. Представник українського чемпіонату мав шанс відзначитися. На 80-й хвилині він ударом метрів із 18 цілив у "дев'ятку", одначе лічених сантиметрів не вистачило для взяття воріт.

Голи у поєдинку забивали: 1:0 Майкон (34), 2:0 Араужо (41), 3:0 Габріел Жезус (49), 4:0 Габріел (78, пенальті), 5:0 Габріел (86), 5:1 Белфорд (87).

Бразилія зіграла у такому складі: Вілсон, Майкон (Вендел, 46), Лукао (Фред, 63), Марлон, Дуглас Сантос, Валлас (Лукас Сілва, 63), Родріго Кайо, Валдівія (Андерсон, 80), Габріел, Араужо (Кенеді, 71), Вітіньо (Габріел Жезус, 46).

Як повідомляв УНН, у попередньому матчі у складі Бразилії Фред відзначився голом у ворота збірної Домініканської Республіки.