пʼятниця, 28 липня 2017 р.15:41

"Мотор" розгромив "ЗТР-Буревісник" у матчі чемпіонату України з гандболу

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. У сьомому турі чемпіонату України з гандболу чинний чемпіон запорізький "Мотор" на власному майданчику з різницею у 24 м'ячі завдав поразки "ЗТР-Буревіснику". Про це УНН повідомили у прес-службі ГК "Мотор".

У першому таймі підопічні В'ячеслава Діденко, лише два рази змогли вразити ворота господарів майданчика (15:2). Зі свого боку команда "Мотор" не збавила обертів по перерві і закинула ще більшу кількість м’ячів у ворота суперника, щоправда у захисті було пропущено вже дев'ять голів – перемога 35:11.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали представники "Мотору" - Калараш (6) і Пухівський (5), а у супротивників Стрельников відзначився п’ятьма голами.

Нагадаємо, що у гандболістів "Мотору" зіграно поки що чотири матчі, але вони мають найкращий показник у таблиці чемпіонату України – 8 очок і жодної поразки, натоміть "ЗТР-Буревісник" після семи проведених турів посідає четвертий рядок із 6 заліковими пунктами.