пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.01:38

Київський "Рапід" поступився вдома хокеїстам "Кременчука"

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Київський клуб “Рапід” у першому матчі четвертого туру чемпіонату України поступився вдома хокеїстам “Кременчука” з рахунком 1:9 (1:3, 0:2, 0:4), передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Матч для фаворита чемпіонату та учасника цьогорічного розіграшу Континентального Кубку розпочався з подвійної неприємності: Володимир Романенко отримав вилучення, а господарі зусиллями Святослава Черніченка швидко розіграли зайвого. Ці дві події розділило вилучення до кінця гри за недисципліновану поведінку одного із лідерів киян Владислава Макоревича.

Без свого провідного нападаючого господарі в атаці виглядали непереконливо і майже відразу віддали супернику ініціативу у грі.

Цим підопічні Дмитра Підгурського скористалися дуже швидко, ще в першому періоді тричі розписавшись у воротах Володимира Степанкова.

У другому періоді гості особливо не напружувались, більше уваги приділяючи нейтралізації атак суперника. Втім, це не завадило хокеїстам “Кременчука” ще двічі розписатися у воротах Степанкова.

В заключному періоді перевага гостей стала ще більш відчутною. Гості попрацювали над покращенням індивідуальної статистики. Господарі ж так і не змогли налагодити гру в атаці.

Сьогодні також відбудеться зустріч столичних клубів “Дженералз” і “Компаньйон”.