Субота, 27 травня 2017 17:38

"Динамо" перемогло "Шахтар" у молодіжній першості

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Сьогодні у матчі 11-го туру молодіжної першості України футболісти київського “Динамо” перемогли на клубній базі в Конча-Заспі лідера турніру — дублюючий склад донецького “Шахтаря” — з рахунком 2:0, передає УНН з посиланням на fcdynamo.kiev.ua.

Гра почалася тотальним контролем м’яча господарями. “Біло-блакитні” обстрілювали ворота Богдана Сарнавського здалеку або шукали навісами Лукаса Теодорчика, який вперше грав після тривалого лікування.

Однак перший гол стався через помилку гравця “основи” “Шахтаря” Івана Ордеця, який після передачі зліва промахнувся по м’ячу в районі кута воротарського майданчика, і це призвели до дого, що Сергій Мякушко на 41-й хвилині відкрив рахунок — 1:0.

Після перерви Роман Яремчук, що замінив Теодорчика, перевірив Сарнавського ударом від кута карної зони. У середині другого тайму гості перехопили ініціативу, але не скористалися нею, і наприкінці юні динамівці знову виглядали солідніше.

Рахунок перед самим фінальним свистком подвоїв Роман Яремчук, котрий пройшов з м’ячем два десятки метрів і точно пробив з 18-метрової відстані у нижній кут — 2:0. Динамівці наблизилися до лідерів на відстань однієї перемоги: у “Шахтаря” — 28 очок, у “Динамо” — 25.

Цікаво, що перед завтрашнім поєдинком основних складів вони мають таку ж кількість очок, але навпаки: у лідируючих підопічних Сергія Реброва 28 очок, у команди Мірчі Луческу — 25.