Середа, 29 березня 2017 02:48

Боксери Куби виграли медальний залік чемпіонату світу в Катарі

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Боксери Куби виграли неофіційний медальний залік чемпіонату світу серед любителів, який завершився в четвер у столиці Катару - місті Доха, передає УНН з посиланням на офіційний сайт ЧС-2015.

Кубинські спортсмени завоювали чотири золоті, дві срібні і одну бронзову нагороди. Друге місце посіла збірна Росії (2-1-1), третє - команда Азербайджану (1-1-2).

Нагадаємо, на рахунку українських боксерів дві бронзові медалі - у вазі до 49 кг Дмитра Замотаєва і в категорії до 91 кг - Геворга Манукяна. Вони поступилися у півфіналах суперникам, які потім стали чемпіонами світу – кубинцю Йоахнісу Аргілагосу (49 кг) та росіянину Євгену Тищенку (91 кг).

Володарями золотих медалей в інших вагових категоріях стали: до 52 кг - Елвін Мамішзаде (Азербайджан), до 56 кг - Майкл Конлан (Ірландія), до 60 кг - Лазаро Альварес (Куба), до 64 кг - Віталій Дунайцев (Росія), до 69 кг - Мохаммед Рабії (Марокко), до 75 кг - Арлен Лопез (Куба), до 81 кг - Хуліо Ла Круз (Куба), понад 91 кг - Тоні Йока (Франція).