Пʼятниця, 31 березня 2017 01:44

В чемпіонаті України з хокею нарешті реалізовали буліт

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. У повторному матчі четвертого туру чемпіонаті України з хокею між київським “Рапідом” і ХК “Кременчук” сталася помітна подія: хокеїсти нарешті реалізували буліт, передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Штрафний кидок закинув форвард гостей Антон Бойков. Це сталося за дві з лишком хвилини до кінця гри, коли сьогоднішній іменинник “Кременчука” (А.Бойкову виповнилося 20 років — ред.) зробив рахунок 13:1 на користь своєї команди.

Зазначимо, що досі в чемпіонаті 11 штрафних кидків були невдалими.

Загалом же свій день народження нападник А.Бойков відзначив хет-триком. Йому, до речі, належить і перша шайба вже на другій хвилині гри.

Власне, долю матчу було вирішено в першому періоді, коли у воротах “Рапіда” побувало 5 шайб. А остаточний рахунок зустрічі у київському Палаці спорту — 1:14 (0:5, 0:1, 1:8). При цьому у господарі заробили 20 хвилин штрафного часу, гості — лише 4.

Сьогодні у Києві також повторно зустрінуться “Дженералз” і “Компаньйон”, а “Витязь” і “Донбас” проведуть у Харкові перший матч четвертого туру.