Четвер, 25 травня 2017 12:04

ХК "Дженералз", "Донбас" та "Білий Барс" перемогли у черговому турі чемпіонату України

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. У чемпіонаті України в трьох зіграних матчах перемоги святкували фаворити зустрічей - ХК "Дженералз", "Донбас" та "Білий Барс", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

У повторному поєдинку київського дербі між "Дженералз" та "Компаньйоном"господарі льоду розставили всі крапки над "і" ще у першому періоді, відвантаживши у ворота Микити Петленка чотири шайби. "Дженералз" на досягнутому не зупинились і продовжували покращувати свою результативність у другому та третьому періодах - 13:0 (4:0; 5:0; 4:0).

Голи закидали: 1:0 Кіча (Гніденко, Толкунов, 6:47 – більшість), 2:0 Афанасьєв (Кіча, Гніденко, 9:43), 3:0 Афанасьєв (Караульщук, Кіча, 14:36 – більшість), 4:0 Кіча (Караульщук, Гніденко, 19:39), 5:0 Алексюк (Слюсар, Васильєв, 23:43), 6:0 Афанасьєв (Караульщук, 25:22), 7:0 Караульщук (Гніденко, Афанасьєв, 28:24 – більшість), 8:0 Секірко (Ден. Ісаєнко, І. Савченко, 30:14), 9:0 Коляда (А. Дворник, Вл. Андрєєв, 31:36), 10:0 Гніденко (Кіча, Афанасьєв, 44:29), 11:0 А. Дворник (Коляда, Афанасьєв, 50:46), 12:0 Кіча (Афанасьєв, Караульщук, 51:27), 13:0 Кіча (Караульщук, Гніденко, 54:27).

В других поєдинках у Білій Церкві місцевий "Білий Барс" завдав поразки харківській "Юності" 8:3 (3:1; 2:1; 3:1), а "Донбас" у Харкові розібрався із місцевим "Витязем" 2:7 (0:1; 2:3; 0:3).

Варто зазначити, що у складі донеччан дебютували нападник Ілля Докшин та ворота Євген Царегородцев.

Нагадаємо, що лідером змагань залишився київський "Дженералз" – 21 очко, "Донбас" відстає на три пункти, але має гру в запасі, далі команди розмістилися наступним чином: "Кременчук" – 18 балів, "Витязь" – 12, "Білий Барс" – 9, "Рапід" – 9, "Компаньйон" – 3, "Юність" – 0.

Додамо, що сьогодні чемпіонат продовжиться другими матчами між "Витязем" і "Донбасом", а також "Білим Барсом" та "Юністю".