четвер, 20 липня 2017 р.18:44

"Дніпро" забив шість голів та переміг "Сталь"

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. У дніпропетровському дербі номінальний гість "Дніпро", забив шість "сухих" голів та переміг "Сталь" у матчі 11 туру чемпіонату "Ліга Парі-Матч", повідомляє УНН з посиланням на сайт УПЛ.

Футболісти "Дніпра" у першому таймі змогли тричі скористатися помилками голкіпера і лінії оборони суперників. Спочатку Руслан Ротань зі штрафного влучив у ближній кут. За 10 хвилин Матеус, скориставшись неузгодженими діями захисту і воротаря подвоїв перевагу. А в середині тайму Євген Селезньов обіграв Олександра Бандуру в його воротарському майданчику і зробив перевагу в три м’ячі.

Тренер "Сталі" Володимир Мазяр незадоволений грою свого голкіпера, який трчі помилився, замінив його на Юрія Паньківа. Але вже на 46-й хвилині Є.Селезньов з лінії воротарського майданчика замкнув простріл з флангу. До фінального свистка на рахунку українського форварда вже був покер - спочатку він забив з гри, а потім реалізував пенальті – 6:0.

Варто відзначити, що ця перемога стала 300-ю для наставника "Дніпра" Мирона Маркевича у чемпіонатах України на вищому рівні.

Нагадаємо, ця звитяга допомогла "Дніпру" (23 очки) закріпитися на третій позиції й наблизитися до дуету лідерів "Динамо"/"Шахтар", поступаючись конкурентам п’ятьма очками.

Додамо також, "Дніпро" ще жодного разу не програвав на чужому полі в нинішньому сезоні.