Понеділок, 23 січня 2017 09:22

"Челсі" перед грою з "Динамо" обіграв в АПЛ ФК "Астон Вілла"

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Майбутній суперник київського "Динамо" у Лізі чемпіонів лондонський "Челсі", вдома задав поразки "Астон Віллі", у дев'ятому турі чемпіонату англійської Прем'єр-ліги, повідомляє УНН з посиланням на сайт лондонського клубу.

"Астон Вілла" трималася до 34 хвилини, а потім провалилися у захисті. Вілліан зручно асистував Дієго Кості, який переправив м'яч вже у порожні ворота. Після перерви (54 хвилина) Д.Коста організував другий і вирішальний гол "Челсі" - Сеск Фабрегас здорово закинув м'яч на лівий край штрафного, звідки Д.Коста ударом за допомогою рикошету від Хаттона переправив м'яч у сітку – 2:0.

Відзначимо, що даний тріумф суттєво не покращив становище лондонців у турнірній таблиці. Підопічні Жозе Моурінью з 11 очками посідають 11 позицію, відстаючи від лідера змагань "Манчестер Сіті" на 10 пунктів.

Нагадаємо, що в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Динамо", 20 жовтня, прийматиме "Челсі".