Четвер, 30 березня 2017 23:51

Харків’янин А.Почтарьов виграв бронзу на етапі Кубка Європи з бадмінтону

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Харківський бадмінтоніст Артем Почтарьов став бронзовим призером у чоловічій одиночній категорії на етапі Кубка Європи рівня International Challenge з призовим фондом 15 тисяч доларів у швейцарському місті Івердон-Ле-Бен, передає УНН з посиланням на прес-службу федерації бадмінтону Харківської області.

В 1/16 фіналу Артем Почтарьов, який посідає 76-те місце у світовому рейтингу, переміг англійця Сема Парсонса (171-й) – 21:18, 21:18.

В 1/8 фіналу він вибив з боротьби першого сіяного француза Томаса Рукселя (55-й) – 21:9, 21:19.

Суперником харків’янина по чвертьфіналу став голландський спортсмен Ерік Майс (101-й), який також був переможений українцем, - 21:17, 21:8.

У півфіналі Почтарьов повинен був мірятися силами з фінським бадмінтоністом Віллі Лангом (54-й), але через травму наш спортсмен знявся із змагань, ставши бронзовим призером турніру.

Додамо, що інший представник харківського бадмінтону, чемпіон України Дмитро Завадський (56-й у світовому рейтингу) посів у Швейцарії п’яте місце. У першому турі він впевнено обіграв фінського спортсмена Антона Каісті (186-й) – 21:5, 21:16. У другому - в рівній боротьбі Дмитро переміг португальця Педро Мартінса (125-й) – 26:24, 22:20. У чвертьфінальному поєдинку, що тривалв 57 хвилин, українець поступився індійському спортсмену Ананду Павару (64-й) – 12:21, 21:14, 17:21.