Понеділок, 11 грудня 2017 21:36

Збірна України з футзалу виграла товариський матч у Словенії

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Збірна України з футзалу виграла перший з двох товариських матчів у Броварах у національної команди Словенії з рахунком 3:1, передає УНН з посиланням на прес-службу прес-службу АФУ.

Перший гол стався на 9 хвилині матчу. Після прострілу дебютанта збірної України Михайла Грицини м’яч у власні ворота проштовхнув захисник словенців.

У гостей звертав на себе увагу капітан збірної Словенії Ігор Осредкар, який практично без замін провів дуже сильний тайм, встигаючи і наші ворота атакувати, і в захисті допрацьовувати. Саме він скористався помилкою захисників нашої збірної і пробив під голкіпером.

На 18 хвилині словенці дійшли ліміту в 5 фолів, але наші хлопці вигоди з такого становища суперника не здобули. Відтак, у першому таймі нічия - 1:1.

На початку другої половини словенці відчули дежавю - після прострілу з кутового І.Осредкар грудьми проштовхнув м’яч… у власні ворота.

За 6 хвилин до кінця зустрічі гості пішли грати з п’ятим польовим. Цей компонент виявився у них досить добре налагодженим, біля воріт Євгена Іваняка почали виникати небезпечні моменти. А коли у команд стало по 5 командних фолів (за 1:06 до кінця), градус гри перевищив усі межі.

Однак сьогодні словенцям не судилося зрівняти рахунок, а Олександр Сорокін поставив крапку в матчі – 3:1.

У вівторок у залі броварського вищого училища фізичної культури відбудеться повторна зустріч футбольних збірних України та Словенії.