Вівторок, 24 січня 2017 05:45

Гандболісти "ZTR" перемогли у Львові дебютантів Суперліги

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Гандболісти “ZTR” перемогли у Львові дебютантів Суперліги — клуб “КДЮСШ ім. Ю.Кутенка-ЛДУФК-Політехнік”. Рахунок — 39:10, передає УНН з посиланням на прес-службу ГК “ZTR”.

У Львові підопічні Віталія Ната зіграли по дорозі з Ужгорода, де напередодні в матчі Кубка ЄГФ перемогли польський “Гурнік” (Забже — ред.) — 27:26, однак за сумою двох зустрічей вибули з турніру.

Природно, що на діях запорожців на львівському майданчику позначилася втома. Спочатку гості забили два м’ячі, але господарі їх швидко відіграли. На 9-й хвилині “ZTR” повів з перевагою у три м’ячі — 5:2.

І знову львівські гандболісти зачепилися за м’яч і майже дістали запорожців — 6:7. Але непогано зіграли Олексій Ганчев і Олександр Тильтим, які забили в останні хвилини першого тайму на двох п’ять голів.

У другій половині запорожці заграли з вогником в очах.

Все частіше стали завершувати атаки два Максими — Бегаль і Карамишев. Вдався відрізок, який “ZTR” виграв з рахунком 8:0, тим самим, знявши питання про переможця гри.

Друга зустріч більше нагадувала матч в одні ворота. У першій половині запоріжці закинули в п’ять разів більше голів, ніж пропустили у свої ворота, — 20:4. Заспівувачами були молоді Дмитро Артеменко, Роман Северин і Кирило Матяш, які забили втрьох 21 гол. Не докладаючи великих зусиль, “ZTR” легко довів матч до перемоги.

Становище в чоловічій Суперлізі зараз наступне: 1. “ZTR” — 5 ігор, 8 очок; 2. “Мотор” — 4, 8; 3. ЦСКА — 5, 6; 4. “ЗНТУ-ЗАБ” — 6, 6; 5. “ZTR-Буревісник” — 7, 6; 6. “Динамо-Полтава” — 4, 2; 7. “Суми” — 1, 0; 8. “ЛДУФК-Політехнік” — 6, 0.