Середа, 13 грудня 2017 06:03

Матч "Динамо" - "Челсі" після першого тайму - нічия

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Футбольний матч Ліги Чемпіонів УЄФА між командами “Динамо” (Україна) та “Челсі” (Англія) на НСК “Олімпійський” після першого тайму завершився нічиєю, передає УНН.

Варто відзначити, що моментів вистачало в обох команд. Достатньо переконливо грають в обороні як гравці “Динамо”, так і гравці “Челсі”.

Після першого тайму, ніхто з гравців не отримав жовтих карток, що безумовно свідчить про дуже обережну гру.

Також, на стадіоні був помічений легенда українського футболу — Андрій Шевченко, який встиг за свою футбольну кар’єру зіграти і за київський клуб так і за лондонський.

Як повідомляв УНН, сьогодні у столиці через матч “Динамо” — “Челсі” громадський транспорт ходитиме частіше.

Так, із 21:00 буде збільшено кількість рухомого складу на маршрутах, які проходять біля станцій метро після проходження останніх поїздів метрополітену, а саме:

— тролейбусних — №№ 3, 8, 17, 18, 24, 26, 31, 37,41, 50к;

— трамвайних — №№ 1, 8, 33;

— автобусних в режимі маршрутного таксі — №№ 157, 166, 208, 209, 211, 212, 225, 249, 425, 433, 501, 550.

Із 23:00 до 00:30 заплановано резерв рухомого складу на тролейбусних маршрутах №№ 3, 8, 14, 18, 31, 37, 40 та резерв на автобусних маршрутах №№ 55, 69.