понеділок, 23 жовтня 2017 р.15:38

Матч "Динамо" та "Челсі" завершився в нульову нічию

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Динамо" і "Челсі", котрий проходив на НСК "Олімпійський", завершився в нульову нічию, передає кореспондент УНН.

На початку зустрічі Олександра Шовковського перевірили дальніми ударами Сеск Фабрегас та Вілліан, однак капітан "біло-синіх" двічі справився із пострілами іменитих гравців. Згодом, на 10 хвилині, киян вже виручила стійка воріт після удару Едена Азара.

Підопічні Сергія Реброва відповіли небезпечною контратакою – вільний удар Віталія Буяльського прийшовся в руки голкіперу Асміру Беговичу.

Близькими до успіху у середині тайму у гостей були Матіч та Дієго Коста.

У другому таймі кияни почали більше контролювати м’яч, однак на 47 хвилині Вілліан зі штрафного влучив у поперечку воріт О.Шовковського. Андрія Ярмоленко вивів на ударну позицію з ближньої дистанції Дерліса Госалеса, але лондонців врятував А.Бегович, перевівши м’яч на кутовий. Під завершення зустрічі господарі поля частіше загрожували воротам англійців, але дивідендів це не принесло – 0:0.

Відзначимо, що після трьох турів "Динамо" має 5 очок, "Челсі" відстає на одне.

Нагадаємо, що у наступній грі Ліги чемпіонів "Челсі" прийматиме "Динамо" 4-го листопада.