Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.03:53
Новини: Суспільство

Більше половини українців не вірять у покращення життя після виборів - опитування

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Більше половини громадян України не вірять в те, що в українських містах і селах та в країні в цілому поліпшиться життя після проведення місцевих виборів. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного фондом “Демократичні Ініціативи” ім. І.Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології, передає УНН.

Так, 55,4% респондентів заявили, що місцеві вибори нічого не змінять в їхньому місті або селі. Іншої точки зори дотримуються 23,6% людей, які вірять, що після виборів ситуація покращиться.

Також 57% українців зазначили, що не тільки в місті або в селі, але й загалом в країні ситуація після виборів не покращиться. І лише 18,6% опитуваних не погодилися з цією думкою та вірять, що жити буде легше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже половина людей не цікавились передвиборчими програмами кандидатів – опитування

Загальнонаціональне опитування тривало з 8 по 20 жовтня 2015 року. Опитування проводилося в 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим та тих територій Луганської та Донецької областей, які не контролюються Україною. Загалом було опитано 2040 респондентів за квотною вибіркою, репрезентативною за такими параметрами, як стать, вік, регіон та тип населеного пункту. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Як повідомляв УНН, майже половина людей не знає передвиборчої програми кандидатів.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини