Пʼятниця, 20 січня 2017 00:02

Азербайджанська “Габала” програла “Борусії” 1:3

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Азербайджанська “Габала” програла німецькому клубу “Борусія” (Дортмунд) у домашній грі третього туру Ліги Європи УЄФА у групі “С” з рахунком 1:3, передає кореспондент УНН.

Хет-триком у Баку відзначився габонський форвард П’єр-Емерік Обамеянг.

Він “розпечатав” ворота українського голкіпера Дмитра Безотосного на 31-й хвилині ударом з-за меж штрафного майданчика у дальній кут. Через 7 хвилин Обамеянг сам увірвався до штрафного майданчика і подвоїв результат. А в другому таймі — на 71-й хвилині — габонець зіграв на добиванні, обігравши лежачого Безотосного, коли той у падінні парирував удар після подачі кутового.

Капітан “Габали” бразилень Додо став автором голу престижу вже на останній доданій хвилині зустрічі.

У складі команди головного тренера з України Романа Григорчука зазвичай грали три інші наші футболісти — захисник Віталій Вернидуб, півзахисник Олексій Гай і нападаючий Олексій Антонов.

Зазначимо, що за “Борусію” не виступав вірменський хавбек Генріх Мхітарян. Він взагалі не прилетів до Баку з міркувань безпеки. Раніше повідомлялося, що Мхітаряну в Азербайджані загрожує арешт за відвідування Нагірного Карабаху в 2011 році, коли він був гравцем донецького “Шахтаря”.

Дортмундці із 7-ма очками залишилися лідерами групи “С”, де також грають російський “Краснодар” і грецький ПАОК.

Додамо, що зустріч у столиці Азербайджану відкривала програму ігрового дня четверга в Лізі Європи. Сьогодні гратимуться ще 23 матчі. Зокрема, дніпропетровський “Дніпро” о 20-й годині приймає на “Дніро-Арені” французький “Сент-Етьєн”.