Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 21 червня 2018 17:28
Новини: Політика
15615

Облвиборчком на Волині не замовив бюлетені для спецдільниць

ЛУЦЬК-КИЇВ. 23 жовтня. УНН. На Волині обласна виборча комісія не замовила бюлетені для спеціальних дільниць у зв’язку з відсутністю інформації про кількість виборців на момент прийняття відповідного рішення. Про це повідомили у громадянській мережі "Опора", інформує кореспондент УНН.

Так Волинська обласна виборча комісія у четвер, 22 жовтня, внесла у порядок денний засідання питання про замовлення виборчих бюлетенів на спецдільниці. Під час засідання члени обласної комісії обговорили можливості друку бюлетенів на спецдільниці та наслідки будь-якого прийнятого рішення з даного питання. Зокрема, члени комісії у результаті обговорення даного питання дійшли висновку, що в ОВК немає коштів на виготовлення бюлетенів на усі спецдільниці, у них уже немає права друкувати бюлетені, оскільки минули терміни щодо їх замовлення, а також відсутнє офіційне роз’яснення ЦВК з цього приводу.

"Ми з’ясували, що, якщо замовляти бюлетені відповідно до кількості ліжко-місць на спецдільницях, як це робили інші ТВК, то нам потрібно виготовити 6 180 бюлетенів. Це при тому, що ніяких законних причин для цього немає. Якщо керуватися законом, то бюлетені замовляються відповідно до кількості виборців, які мешкають у Волинській області. На всіх виборців ми замовили бюлетені, вони надруковані та передані відповідним комісіям", - зазначив заступник голови ОВК Микола Євтушин.

Врешті, комісія прийняла рішення виключити з порядку денного питання про виготовлення бюлетенів на спецдільниці і залишити попереднє рішення без розгляду.

Нагадаємо, що раніше, 9 жовтня, обласна ТВК уже прийняла постанову, у якій ідеться про те, що комісія вирішила не виготовляти бюлетені на спеціальні дільниці у зв’язку з відсутністю даних по кількості виборців на цих дільницях.

Зазначимо, відповідно до ч. 6, Ст. 74 Закону України "Про місцеві вибори" кількість виборчих бюлетенів для голосування визначається відповідними територіальними виборчими комісіями не пізніш як за 12 днів до дня голосування виходячи з кількості виборців, включених до попередніх списків виборців на виборчих дільницях у межах відповідного виборчого округу, з урахуванням резерву виборчих бюлетенів, що становить 0,5 відсотка від кількості виборців на кожній виборчій дільниці у такому виборчому окрузі.

Списки виборців на спеціальних виборчих дільницях складаються не пізніш як за десять днів до дня голосування відповідними дільничними виборчими комісіями на підставі відомостей, поданих не пізніш як за дванадцять днів до дня голосування керівниками стаціонарних закладів охорони здоров’я (ч. 1 ст. 34).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...