пʼятниця, 28 липня 2017 р.16:52

“Дженералз” поступився в булітній серії ХК “Донбас”

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. У центральному поєдинку першого кола чемпіонату України з хокею з шайбою київський “Дженералз” поступився в булітній серії ХК “Донбас” −1:2 Б (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1), передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Обидві команди у грі за присутності трьох з половиною тисяч глядачів зробили ставку на захист власних воріт. У матчі вистачало зіткнень і боротьби, а ось гольових моментів бракувало. За два стартові періоди кияни та донеччани на двох створили 3-4 реальні шанси для взяття воріт. Але закинутих шайб глядачі так і не побачили, відклавши справу на заключний ігровий відрізок.

В перших двох шайбах безпосередню участь взяв захисник “Донбасу” Павло Таран. Спочатку він порушив правила, після чого Артем Гніденко відкрив рахунок, а потім потужним кидком від синьої лінії вирівняв результат на табло. Але справа дійшла до першого в чемпіонаті овертайму.

В додатковій 5-хвилинці команди намагалися максимально відтіснити гру від своїх воріт, тому небезпечних моментів було обмаль. Більше бажання продемонстрували кияни, проте вразити ворота Євгена Царегородцева гравцям “Дженералз” не вдалося.

Долю гри вирішила хокейна лотерея, в якій більше пощастило “Донбасу”.

Завдяки цій перемозі команда Анатолія Степанищева одноособово очолила турнірну таблицю чемпіонату.

У суботу о 15-й годині у столичному Палаці спорту пройде повторна зустріч суперників.

Додамо, що сьогодні ж у першому матчі дня на льодовій арені ПС київський “Рапід” поступився “Білому Барсу” — 4:6 (2:2, 1:0, 1:4).