понеділок, 24 липня 2017 р.11:14

Хокеїсти "Компаньйона" і "Юності" теж виявили переможця по булітах

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. У матчі хокейного чемпіонату України між київським клубом “Компаньйон” і харківською “Юністю” так само, як і в грі лідерів — “Дженералз” і “Донбас”, переможця вдалося визначити лише в серії післяматчових буллітів, передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

В очному протистоянні аутсайдерів чемпіонату пристрасті на майданчику столичного Палацу спорту вирували не менші, ніж на битві лідерів.

Після вдалого старту господарі льоду втратили концентрацію і провалили кінцівку першого періоду та початок другого. За цей час у воротах Микити Петленка опинилося три шайби. Втім, підопічні Олександра Сеуканда зуміли вирівняти гру і відновити паритет.

У заключній 20-хвилинці команди обмінялися закинутими шайбами й довели основний час гри до нічиєї. В овертаймі воротарі залишили ворота на замку, а в серії кидків для визначення переможця точний кидок Єгора Шаха приніс господарям другу перемогу в сезоні.

“Компаньйон” — “Юність” — 5:4 Б (1:2, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0).

Як повідомляв УНН, у центральному поєдинку першого кола чемпіонату України з хокею з шайбою київський “Дженералз” поступився в булітній серії ХК “Донбас” −1:2 Б (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1).

Цього ж дня на льодовій арені ПС столичний “Рапід” поступився “Білому Барсу” з Білої Церкви — 4:6 (2:2, 1:0, 1:4).