середа, 26 липня 2017 р.02:45

Хокеїсти “Витязя” поступилися в Харкові “Кременчуку”

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Хокеїсти харківського “Витязя” програли домашній матч національного чемпіонату ХК “Кременчук” з рахунком 2:5, передає УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Команда Дмитра Підгурського серйозно налаштувалася на харківський “Витязь” і досить впевнено переграла команду Віталія Литвиненка.

Єдиним неприємним моментом для гостей на арені "Айс-Холл“стала кінцівка другого періоду, коли харків’яни з 0:3 зробили рахунок 2:3 й мали кілька нагод для того, аби зрівняти результат на табло.

Втім, “Витязю” не пощастило, і в заключному періоді прудкіші хокеїсти гостей ще двічі розписалися у воротах Олександра Харитонова.

Завдяки цій перемозі ХК “Кременчук” відірвався від “Витязя” у турнірній таблиці і скоротив дистанцію до лідерів чемпіонату. Харків’яни ж здобули перше очко в сезоні.