Вівторок, 23 травня 2017 08:20

Баскетболіст збірної України О.Липовий став найрезультативнішим гравцем матчу Єдиної ліги ВТБ

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Легкий форвард збірної України, який виступає за грузинський БК "Віта", показав найкращу результативність у черговому турі Єдиної ліги ВТБ, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Попри високу результативність О.Липового - 22 очки (4/6 двоочкових, 4/8 триочкових, 2/2 штрафні), а також 4 підбирання (1 в нападі) +2 передачі + 1 перехоплення + 5 фолів за 29 хвилин, БК "Віта" не вистачило аби одержати перемогу у зустрічі проти естонського "Калєва" – 75:85.

Центровий з України, котрий є напарником О.Липового - Костянтин Анікієнко, набрав 9 балів (4/5 двоочкових, 1/2 штрафні) +8 підборів (3 в нападі) +2 передачі + 1 перехоплення + 2 блок-шоти + 2 фоли за 26 хвилин.

Щодо результатів інших гравців збірної України в лізі ВТБ, то центрового "Локомотива" Кирила Фесенка випустили на паркет у грі проти "Байзонс" тільки на 6 хвилин - 4 очки (1/2 двоочкових, 2/4 штрафні) +2 підбору в захисті + 1 втрата + 2 фоли. Його команда поступилася 68:70.

Також двоочкової поразки від "УНІКСа" зазнав клуб Дениса Лукашова "Автодор" 64:66. Наш баскетболіст заробив 2 очки і віддав 2 результативних паси за 12 хвилин.

Відзначимо, що єдиною командою, котра не припустилася поразок у турнірі є пітерський "Зеніт" – 4 перемоги в 4-х іграх.