Четвер, 25 травня 2017 23:50

Л.Хемілтон переміг на Гран-Прі в США та став триразовим чемпіоном Формули-1

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Британський пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон виграв гонку 16-го етапу Формули-1 у США, в якій до фінішу дісталися всього 12 пілотів, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Л.Хемілтон зумів випередити свого партнера по команді німця Ніко Росберга (+ 2,850 секунди відставання від лідера), а кращу трійку змагань у США замкнув Себастьян Феттель (+ 3,381).

Іншими учасниками, котрі пересікли фінішну лінію стали: 4 місце - Макс Ферстаппен ("Торо Россо") + 22,359, 5 - Серхіо Перес ("Форс Індія") + 24,413, 6 - Карлос Саінц ("Торо Россо") + 25,619, 7 - Дженсон Баттон ("Макларен") + 28,058, 8 - Пастор Мальдонадо ("Лотус") + 32,273, 9 - Феліпе Наср ("Заубер") + 40,257, 10 - Даніель Ріккардо ("Ред Булл") + 53,371, 11 - Фернандо Алонсо ("Макларен") + 54,817, 12 - Александер Россі ("Манор") + 1,15,277.

Ряд пілотів не зуміли завершити змагання і покинули гонку достроково: Данило Квят ("Ред Булл"), Ніко Хюдкенберг ("Форс Індія"), Кімі Райкконен ("Феррарі"), Маркус Ерікссон ("Заубер"), Феліпе Масса ("Вільямс"), Ромен Грожан ("Лотус"), Вальттері Боттас ("Вільямс"), Уїлл Стівенс ("Манор").

Таким чином за три Гран-Прі до кінця сезону Л.Хемілтон заробив 327 очок і достроково виграв нинішній сезон перегонів Формули-1. Раніше у 2008 та 2014 роках спортсмен також ставав найкращим пілотом Ф-1.

Як повідомляв УНН, через погодні умови, а саме проливні дощі, кваліфікаційні заїзди проводилися замість суботи у неділю за 4 години до старту основної гонки.