Вівторок, 28 березня 2017 15:53

Хокеїсти "Нью-Йорк Рейнджерс" виграли у "Калгарі Флеймз"

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Хокеїсти “Нью-Йорк Рейнджерс” здобули шосту перемогу в 10-ому матчі нинішнього сезону Національної хокейної ліги, вигравши на домашньому льоду у “Калгарі Флеймз” — 4:1 (0:1, 2:0, 2:0), передає УНН з посиланням на офіційний сайт НХЛ.

“Флеймз” відкрили рахунок на 4-й хвилині зусиллями Іржі Гудлера. Голкіпер “Рейнджерс” Антті Раанта, змінник Хенріка Лундквіста, проводив свою другу гру і більше не пропустив. У тому числі він завадив Мікаелю Баклунда реалізувати вихід один-на-один. У підсумку Раанта парирував 22 кидки і його визнали першою зіркою матчу.

Нью-йоркці вийшли вперед у другому періоді, шайби закинули Оскар Ліндберг і Ден Джірарді. У третьому ігровому відрізку результат закріпили Кевін Клайн і Дерік Брассард.

Тепер у “Рейнджерс” 6 перемог, 2 поразки в основний час і 2 — в додатковий. Вони йдуть за графіком, який може принести їм 115 очок в сезоні. У минулому чемпіонаті команда встановила власний рекорд, набравши 113 очок.

В інших іграх неділі в НХЛ зафіксовано такі результати: “Вінніпег” — “Міннесота” — 5:4 (3:1, 2:2, 0:1), “Едмонтон” — “Лос-Анджелес” — 2:3 (1:1, 0:1, 1:1).

Нагадаємо, що єдиною командою, яка поки що не втратила жодного очка, є “Монреаль Канадієнс”, яка, розгромивши у попередньому матчі “Баффало” 7:2, здобула дев’яту поспіль перемогу в сезоні.