пʼятниця, 21 липня 2017 р.11:24

Троє українців стали призерами міжнародних змагань з півмарафону

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Троє українців показали результати в топ-3 з півмарафону на міжнародних змаганнях у Гданську та Кракові (Польща), повідомляє УНН з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

Українець Михайло Іверук у Гданську подолав дистанцію за 65,23 хвилини, що забезпечило йому другий результат. Антон Потоцький фінішував за своїм співвітчизником, відставши на 12 секунд.

Переможцем півмарафону став поляк Блажей Бржезінскі, який випередив М.Іверука лише на дві секунди.

Натомість, у Кракові Дмитро Лашин фінішував другим, подолавши півмарафонську дистанцію за 62,52 хв. Швидше це зробив лише кенієць Елвіс Кіпкоеч (62,45 хв).

Варто відзначити, що Богдан Семенович показав п’ятий результат (63,40), Віталій Шафар – шостий (63,52), Микола Юхимчук – сьомий (64,12).

Додамо також, серед жінок найкращий результат з українок показала Юлія Шматенко. Вона сьома (76,03 хв). Катерина Стеценко фінішувала дев’ятою (79,12). Перемогла полька Моніка Стефановіч (72,47).

Довідка УНН: напівмарафон - дисципліна легкої атлетики, являє собою забіг на дистанцію, вдвічі меншу марафонської (42 км 195 метрів) - 21 км 97,5 метрів. Як правило, змагання в даній легкоатлетичній біговій дисципліні проводяться на шосе.