Середа, 24 травня 2017 09:46

Українець О.Верняєв став першим на брусах у кваліфікації ЧС із спортивної гімнастики

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Український гімнаст Олег Верняєв отримав найвищу на цей час оцінку за свій виступ на брусах на чемпіонаті світу із спортивної гімнастики в Глазго, передає УНН з посиланням на xsport.ua.

У кваліфікації лідер української збірної заявив високий коефіцієнт складності (7.100) і після блискучого виконання заробив у підсумку 16.133 бали. Зазначимо, що лише японець Кензо Шираї за півтори дні кваліфікації отримав більше 16 балів.

О.Верняєв пройшов всі шість снарядів. Крім брусів, швидше за все, він потрапить до фіналу в опорному стрибку - зараз у нього четверте місце і результат 15.216, а також на кільцях (8 місце, 15.266).

Виступ на коні приніс йому шосте місце (15.166 бала) і путівку в ще один фінал.

Таким чином, абсолютний чемпіон Європи став другим у кваліфікації багатоборства, поступившись 0.433 бала своєму головному супернику японцеві Кохею Утімура.

Ще один український гімнаст, призер Олімпійських Ігор-2012 Ігор Радівілов на своїх двох коронних снарядах - на тих же кільцях і в опорному - теж йде у фінальній топ-вісімці. На кільцях він випереджає О.Верняева - 7 місце, 15.333, а в опорному стрибку - шостий з оцінкою 15.166, отримавши прикрі знижки в обох стрибках.

Перший фінал чемпіонату світу у чоловіків пройде в середу - будуть розіграні медалі в командній першості.