понеділок, 24 липня 2017 р.11:10

Українка А.Ковальчук стала бронзовою призеркою ЧС з більярдного спорту

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Українка Анастасія Ковальчук стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з більярдного спорту, який приймало фінське місто Лаппеенранта, передає УНН з посиланням на прес-службу Спортивного комітету України.

Україна була представлена в чоловічому й жіночому турнірі, але вибороти призове місце вдалося лише жінкам.

Другий номер українського жіночого більярду Анастасія Ковальчук із Кременчука дісталася півфіналу, де її зустріла чотириразова чемпіонка світу з Росії. 23-річна українська спортсменка нічого не змогла протиставити майбутній п’ятиразовій переможниці змагань із Росії, поступившись 0:5.

У чоловічій частині змагань наші представники зупинились за крок до медалей. Євгеній Новосад і Павло Радіонов програли в чвертьфіналах.

Відзначимо, що на цій світовій першості виступали представники 14 країн.