Субота, 27 травня 2017 00:21

“Шахтар” і “Зоря” оформили вихід у чвертьфінал Кубка України

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Донецький “Шахтар” і луганська “Зоря” офіційно оформили вихід у чвертьфінал Кубка України з футболу сезону 2015-2016 років, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Донеччани і в повторному матчі не мали проблем з аутсайдером Першої ліги — ФК “Тернопіль”, взявши гору з рахунком 4:0 (перший матч — 5:0 на користь “Шахтаря”).

Мірча Луческу випустив на поле тих гравців, які не мали достатньо ігрової практики. Але навіть подібна ротація не завадила команді Прем’єр-ліги мати майже триразову перевагу за ударами: 23 проти 8-ми. Вже на 4-й хвилині Дентіньо заробив пенальті, який реалізував Факундо Феррейра. Більш комфортним становище для донецької команди зробив Василь Кобін, який пробив бісіклетою з-за меж штрафного майданчику і влучив у дальню “дев’ятку”. Великим рахунок зробив Андрій Борячук, який вийшов на заміну, і Тайсон розрізною передачею вивів його наодинці з голкіпером. А потім сам бразилець завершив розгром “Тернополя”, реалізувавши 11-метровий удар, призначений за порушення проти Веллінгтона Нема.

Незважаючи на перемогу “Зорі” в першій зустрічі з харківським “Геліосом” — 2:0, наставник луганців Юрій Вернидуб у матчі-відповіді на запорізькій “Славутич-Арені” не став перевіряти свій найближчий резерв, а довірив місце на полі основним гравцям, давши відпочити лише Андрію Пилявськиому та Євгену Опанасенку. Луганчани вже в дебюті зустрічі відкрили рахунок. Микита Каменюка, промчав по лівому флангу і зробив подачу на ближній кут воротарського майданчика, де Пилип Будківський головою переправив м’яч у дальній кут.

Після перерви спочатку Пилип Будківський зловив на помилці Ігоря Чередниченка. М’яч відскочив до Караваєва, який, обігравши голкіпера, точно пробив з гострого кута — 2:0. За 10 хвилин Олександр Караваєв знову приймав поздоровлення від партнерів по команді, вдало замкнувши простріл Івана Петряка, — 3:0.

Гості не знітилися після 3-х пропущених м’ячів і змогли скоротити відставання в рахунку. Сергій Кравченко замкнув простріл з флангу точним ударом у ближній кут.

Наприкінці зустрічі у ворота “Геліоса” був призначений пенальті за фол Ігоря Чередниченка проти Олександра Караваєва, але Микита Каменюка пробив у поперечину. Відтак, “Зоря” перемогла — 3:1.

Сьогодні також граються матчі “Динамо” — “Оболонь-Бровар” і “Ворскла” — “Чорноморець”.