субота, 22 липня 2017 р.17:16

Нульова нічия в Полтаві вивела “Ворсклу” у чвертьфінал Кубка України

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Матч “Ворскла” — “Чорноморець” закінчився безрезультатно — 0:0. Ця нічия в Полтаві вивела господарів у чвертьфінал Кубка України з футболу, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Підопічним Василя Сачка вдалося втримати мінімальну перевагу 1:0, отриману в першому матчі 1/8 фіналу в Одесі.

Наставники обох команд виставили свої оптимальні склади на сьогоднішній день. Обидва колективи обережно розпочали зустріч. Позиційні атаки суперників рідко доходили до свого логічного завершення — ударів по воротах, розбиваючись через оборонні побудови. Найбільш небезпечні моменти виникали після стандартних положень.

Чим менше часу залишалося у другому таймі до фінального свистка, тим все більшими силами переходили одесити в атаку. На 70-й хвилині Дмитро Коркішко зі штрафного ледь не влучив у “дев’ятку” — м’яч пролетів над хрестовиною. Під час однієї з контратак у відповідь на 87-й хвилині Гіоргі Гадрані з фолом зупинив просування Артема Громова і побачив перед собою другу жовту картку.

Нагадаємо, інші результати кубкових ігор у вівторок: “Шахтар” — ФК “Тернопіль” — 4:0, “Зоря” — “Геліос” — 3:1, “Динамо” — “Оболонь-Бровар” — 5:0. Команди-переможниці виграли вдруге і вийшли в ¼ кубкового розіграшу.

Ще 4 чвертьфіналісти стануть відомі у середу. 28 жовтня зустрічатимуться “Сталь” -“Гірник”, “Олександрія” — “Зірка”, “Волинь” — Миколаїв“, “Дніпро” — “Олімпік”.