пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.18:36

До чвертьфіналу Кубка України вийшли лише клуби Прем’єр-ліги

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. У чвертьфіналі Кубка України з футболу зіграють виключно клуби вітчизняної Прем’єр-ліги. Це визначилося після трьох сьогоднішніх повторних матчів 1/8 фіналу, передає УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

У всіх трьох зустрічах представники ліги Парі-Матч перемогли клуби Першої ліги.

У кіровоградському дербі “Олександрія” взяла гору з рахунком 2:0 над лідером першого ешелону — “Зіркою” з обласного центру.

Саме гості спробували першими загострити ситуацію на полі і навіть претендували на пенальті. Але поки суперечки з суддею відволікали гравців від головного, “Олександрія” зробила вагомий крок до загального успіху. На 12-й хвилині Віталій Пономар навісив у центр штрафного майданчика, де Євген Паст на виході помилився, влучивши у Михайла Козака, який і став автором першого м’яча.

Цей же гравець зумів і вдруге скористатись зручним становищем ще до перерви. Проте цього разу головна заслуга належала грузинському легіонеру Давіду Таргамадзе, котрий недалеко від центрального кола здійснив перехоплення, потім рейд довжиною у 40 метрів з наступною ідеальною передачею.

Нагадаємо, що перша зустріч у Кіровограді завершилася внічию — 1:1.

Сьогодні ж дніпродзержинська “Сталь” перемогла криворізький “Гірник” — 2:1 (перший матч — 1:1), в “Волинь” розгромила “Миколаїв” — 5:0 (перша зустріч — 2:0).

Зараз у Дніпропетровську триває остання гра цього етапу між “Дніпром” і донецьким “Олімпіком”.