Неділя, 26 березня 2017 19:09

Баскетболісти “Хіміка” виграли у кіпрського ЕТА на старті Кубка Європи ФІБА

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Баскетболісти южненського “Хіміка” у домашньому спорткомплексі “Олімп” виграли у кіпрського клубу ЕТА у стартовій зустрічі Кубка Європи ФІБА — 88:52 (17:13, 26:17, 22:10, 23:12), передає УНН з посиланням на “Планета Баскетбол”.

Перші п’ять хвилин пішли у господарів на розвідку боєм. За цей час з’ясувалося, що Бранден Фрезьер не може вибудувати напад команди, перетягуючи ковдру на себе. Тож головний тренер Олег Юшкін до великої перерви прибрав американського розігруючого з майданчика і став використовувати на його позиції Рябчука і Сидорова. Гості ж були змушені вносити зміни після другого фолу Трайкова.

Однак з 35-річним Каскірісом і 37-річним Анастасіадісом у складі ЕТА, що починала поєдинок п’ятьма легіонерами, відразу заграла помітно слабше. За лічені хвилини южненці провели щонайпотужніший ривок 22:2 і встановили контроль над ходом гри. У захисті “Хімік” перекрив входи в “фарбу”, змусивши суперника безцільно пасувати і йти в авантюрні проходи при повній відсутності загрози з периметра. А в нападі на кільце кіпріотів обрушилася серія триочкових, три з яких були на рахунку бігменів Шоу та Петрова. Вони ж продуктивно працювали і під щитами, зокрема забезпечуючи своїй команді солідну перевагу в боротьбі за підбори.

У другій половині картина зовсім не змінилася. Задіяних протягом майже всього матчу сімох гравців гостей знову вистачило тільки на кілька хвилин рівної боротьби. У господарів порадував грою на пік-н-ролах Петров, а Фрез’ер частково реабілітувався. Він почав потрапляти з-за дуги, а також успішно розігрував двоочкові з бігменами. До останньої перерви різниця в рахунку досягла 25 очок, і заключна чверть перетворилася в порожню формальність.

Додамо, що в іншій ігровій парі в групі “L” естонський клуб “Tartu Rock” переміг удома литовський “Juventus Utena” — 81:72.