Вівторок, 17 січня 2017 11:03

Суперник "Дніпра" у Лізі Європи зазнав поразки в італійській Серії А

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Римське "Лаціо" ведучи у рахунку, в рамках десятого туру італійської Серії А, зазнав поразки від "Аталанти", повідомляє УНН з посиланням на сайт Серії А.

Початок матчу склався для римлян вдало. На 16 хвилині опорний півзахисник Лукас Білья завдав точного удару зі штрафного положення, обвівши стінку супротивника. Однак, в середині 2-ї 45-хвилинки м’яч від гравця "Орлів" Душана Басти потрапив у власні ворота - 1:1, а перемогу "Аталанті" приніс точний удар екс-футболіста "Металіста" Алехандро Гомеса.

Варто відзначити, що чинний чемпіон Італії "Ювентус" в черговий раз втратив очки. На цей раз "Стара синьйора" на виїзді поступилася "Сассуоло" 1:0 (Сансоне, 20 хвилина). "Ювентус" залишився у меншості після вилучення оборонця К’єлліні на 39 хвилині.

В інших матчах зафіксовані наступні рахунки: "Рома" — "Удінезе" 3:1, "Наполі" — "Палермо" 2:0, "Верона" — "Фіорентина" 0:2, "Торіно" — "Дженоа" 3:3, "Мілан" — "К'єво" 1:0.