Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 26 квітня 2018 07:36
14520

Національна експозиція "Україна туристична" пройде в Брно в наступному році

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Ініціативною групою разом із Інформаційно-аналітичною службою “Європейсько-Східний діалог” (IASEED), яка діє на підставі повноваження від Виставкому — Veletrhy Brno a.s., — створено — Організаційний Комітет Національної експозиції “Україна туристична”, який покликаний підготувати й організувати українських представників туристичної сфери у роботі 26-ої Міжнародної виставки туристичного руху GO та 25-ої Міжнародної виставки туристичних можливостей в регіонах REGIONTOUR, що відбудеться 14-17.01.2016 в м.Брно (Чехія), передає УНН.

Мета єдиного, національного павільйону — презентація туристичних можливостей України та суб’єктів туризму і рекреації, що дозволить посісти гідне місце у європейській сім’ї народів і наблизити європейський вибір країни.

На жаль, Україна жодного разу не брала участі в одній з найбільших презентацій туристичної індустрії, яка щорічно відбувається в Чеській Республіці з акцентом на регіони і країни Центральної та Східної Європи. Так, наприклад, 2015 року в ній взяли участь 1021 туристична фірма та агенція зі 100 туристичних регіонів та 21 країни світу.

До складу Організаційного Комітету ввійшли фахівці туристичної сфери та представники громадських організацій з обох країн. Серед основних завдань Оргкомітету — організація українських учасників туристичної сфери у роботі Виставок; співпраця та координація діяльності Оргкомітету з Виставкомом; волонтерська допомога учасникам та відвідувачам з України: організаційно-побутове, візове, транспортне та інше сприяння українським представникам туристичної сфери виставок.

З метою вчасного та повного інформування підготовки й ходу участі українських учасників у роботі Виставок створено Прес-службу Оргкомітету національної експозиції “Україна туристична”, яка діятиме як в Україні, так і в Чеській Республіці.

Для того щоб уможливити участь у цих виставках щонайбільшої кількості українських учасників та відвідувачів з України, організатори запрошують до роботи на національній експозиції “Україна туристична” на правах учасників як безпосередньо, так і опосередковано, тобто без фізичної участі представника.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...