четвер, 19 жовтня 2017 р.15:13

Баскетболісти СК "ІНФІЗ" здобули першу перемогу у своїй історії

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. СК "ІНФІЗ" у київському "Палаці Спорт" здобув перемогу над "Волиньбаскет" у дебютній грі чемпіонату "Суперліга Фаворит-Спорт", повідомляє кореспондент УНН з посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України.

Господарі паркету розпочали зустріч результативно 6:0, але надалі волиняни почали наздоганяти киян. Серія штрафних кидків дозволила "ІНФІЗу" піти на першу перерву виграючи 25:21. Перший вихід гостей вперед стався на 14 хвилині матчу: за допомогою влучного кидка з-під кільця Миколи Полюляка – 30:31. Сольний прохід захисника киян Андрія Лебединцева встановив нічийний рахунок після двох проведених десятихвилинок 47:47.

Завдяки трьом дальнім влучним кидкам із кутів майданчика Ігоря Добрікова "ІНФІЗ" пішов у відрив, який дозволив підопічним Віталія Лебединцева розпочати для себе змагання з перемоги 90:74.

Найрезультативнішими баскетболістами поєдинку стали: "ІНФІЗ" – А.Лебединцев 28 очок, Дзюба 22 + 14 пібирань, Швець 16 + 12 підбирань, Добріков 12; "Волиньбаскет" – Полюляк 18 очок, Тимощук 16, Герасимчук 14.

Варто відзначити, що команда з Луцька за першу половину гри проти "ІНФІЗу" набрала більше очок, ніж у першій зустрічі змагань проти "Динамо" (45).

Додамо також, в інших поєдинках "Суперліга Фаворит-Спорт" "Черкаські Мавпи" обіграли БК "Запоріжжя" 76:70, а МБК "Миколаїв" вдома переміг "Кривбас" 74:64.

Як повідомляв УНН, у першій грі чемпіонату "Волиньбаскет" у Києві поступився місцевому БК "Динамо" 45:71.