Вівторок, 30 травня 2017 01:45

Баскетболісти “Черкаських Мавп” вирвали перемогу у БК “Запоріжжя”

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Баскетболісти “Черкаських Мавп” здобули першу домашню перемогу в чоловічому чемпіонаті України. Команда Максима Міхельсона здолала БК “Запоріжжя” з рахунком 76:70 (19:20, 16:7, 22:25, 19:18), передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Першу четверть активніше господарі, які повели в рахунку й певний час утримували лідерство. Однак під кінець чверті гості не тільки скоротили відставання, а й вийшли вперед — 19:20.

Господарі не бажали миритись з таким перебігом домашнього поєдинку. У другій чверті вони на дев’ять очок “перестріляли” запоріжців, забезпечивши загальну перевагу перед перервою.

Однак психологічно вирішальна третя частина гри краще вдалася гостям. Вони скоротили відставання до мінімуму.

Доля поєдинку вирішувалась у заключній 10-хвилинній грі нервів. Рахунок змінювався то в одну, то в іншу сторону, мов на гойдалках. За хвилину до кінця чверті він був рівний — 70:70. Однак міцнішими нерви виявились у господарів.

У складі “Черкаських Мавп” найкращим став Станіслав Завадський, який набрав 18 очок, зробив 7 підбирань та 1 передачу.

Два інші суботні поєдинки принесли такі результати: ІНФІЗ — Волиньбаскет-WOG — 90:74 (25:21, 22:26, 25:15, 18:12 “Миколаїв” — “Кривбас” — 74:64 (13:18, 25:11, 18:13, 18:22).

Як повідомляв УНН, баскетболісти СК “ІНФІЗ” здобули першу перемогу у своїй історії.